معرفی گروه صنعتی آسانسور پله برقی بهران آسانبر
تاریخچه گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر فعالیت خود را در سال 1368 از یک کارگاه کوچک 40 متری که کار تراشکاری و تعمیرات قطعات آسانسور در آن انجام میشد، آغاز و پس از گذشت 4 سال ، در سال 1372 کارگاه بزرگتری را به مساحت 100 مترمربع در خیابان هاشمی تهران به این کار اختصاص داد. بنیانگذاران این مجموعه با گسترش فعالیت و نیز افزایش دانش و تجربه در این حوزه، در سال 1376 فعالیت خود را در کارگاه بزرگتری به مساحت 250 مترمربع در خیابان شاد آباد تهران ارتقاء وسرانجام بعد از گذشت 4 سال ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستند یک کارگاه 1200 مترمربعی واقع در جاده قدیم کرج را خریداری نمایند و به ایده ی خود برای تولید موتور گیربکس، موتور گیرلس و قطعات آسانسور، جامه ی عمل بپوشانند . بهران آسانبر به سرعت در مسیر شکوفایی و پیشرفت گام نهاد؛ افزایش خطوط تولید قطعات آسانسور، و نیاز مجموعه به گسترش فضا، سبب شد تا مدیران مجموعه، کارخانه ای را به وسعت 11000 مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و تولیدات خود را به این کارخانه منتقل نماید. اینک پس از گذشت بیش از سی سال تلاش بی وقفه کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر (سهامی خاص) در زمینی به مساحت بالغ بر 120 هزار مترمربع و بیش از 1600 نفر نیروی انسانی فعال، تحت نظارت و مدیریت جناب آقای احمد شاکری مدیریت محترم عامل و جناب آقای محمود شاکری ریاست هیأت مدیره، جناب آقای حسین شاکری مدیریت کارخانه بهران آسانبر به همراه برادران، که ازمتخصصان و اثرگذاران این حوزه به شمار می روند، همچنان پیشرو در عرصه ی صنعت آسانسور و پله برقی ایران در زمینه تولید قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی و نیز هم تراز با برترین شرکت های اروپایی میباشد.
تاسیس گروه صنعتی بهران (گروه صنعتی بهران) 1379
افتتاح خط تولید موتور گیربکس (گروه صنعتی بهران) 1384
افتتاح خط تولید پله برقی (گروه صنعتی بهران) 1396
افتتاح اولین برج تست آسانسور 3 متر در ثانیه در خاورمیانه (گروه صنعتی بهران) 1398
افتتاح خط تولید موتور گیرلس (گروه صنعتی بهران) 1399
اولین برج تست 14 متر ارتفاع پله برقی در خاورمیانه (گروه صنعتی بهران) 1400
افتتاح خط تولید ریل آسانسور کارخانه در حال ساخت 1400
چرا گروه صنعتی بهران ؟ گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه آسانسور و پله برقی بیشترین سابقه فعالیت را در زمینه آسانسور و پله برقی در سطح کشور داشته و جز اولین تولید کننده های قطعات آسانسور و پله برقی ایرانی میباشد. همچنین مواردی مانند:
– استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در تولید قطعات آسانسور و پله برقی مانند موتورگیربکس و موتورگیرلس آسانسور ، گاورنر ها و فلکه های هرزگرد و … – داشتن گارانتی طلایی بهران – پایبندی به تعهدات ارائه شده به مشتری – پاسخ گویی کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن – در دسترس بودن شعبه ها و نمایندگی ها ی بهران در اکثریت شهر ها و مناطق تهران – بزرگترین تولید کننده ملی قطعات آسانسور و پله برقی – با توجه به تولید کننده بودن بهران ، کلیه قطعات مورد نیاز مصرف کنند گان موجود و در دسترس آن ها میباشد – کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های اروپایی کلیه محصولات تولیدی بهران و در مقابل قیمت پایین محصولات با توجه به تولید ملی – داشتن نمایندگی رسمی برند های مطرح اروپایی در ایران و ارائه کلیه خدمات پس از فروش در سریع ترین زمان – همکاری با بیش از 14 هزار مشتری ثابت – ارائه خدمات و شرایط ویژه برای مشتریان قدیمی – پیگیری متعهدانه انتقادات کلیه مشتریان و ارائه پاسخ قانع کننده به این عزیزان
و بسیاری از موارد دیگر موجب شد گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انتخاب اول و اصلی بسیاری از پروژه های بزرگ ملی همچون فرودگاه بین المللی امام خمینی ، ساختمان مجلس شورای اسلامی، مترو تهران ، مترو تبریز و بسیاری از مراکز بزرگ تجاری و غیره گردد.امید است با توکل بر خداوند متعال و نیز تلاش بی وقفه نیروهای کارآمدمان ، بتوانیم این حس رضایتمندی و اطمینان مشتریان عزیزمان را که با ارزش ترین دارای مجوعه بهران میباشد را حفظ کنیم .
تولید ملی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر با به کارگیری بزرگترین خط تولید قطعات آسانسور و پله برقی، تولید انبوه این کالاها و نیز به کارگیری بیش از 1600 نیروی انسانی ، مفتخر است که به عنوان بزرگترین تولید کننده ملی در زمینه قطعات آسانسور و پله برقی و نیز تولید پکیج آسانسور و پله برقی ،در طی سالیان متوالی معرفی و مورد تایید اکثریت مشتریان در بازار آسانسور و پله برقی قرار گیرد . این افتخار ، با تلاش بی وقفه مدیران ارشد مجموعه بهران و نیز پرسنل اخذ گردیده و امید است که با استمرار این تلاش ها ، نام بلند آوازه ایران و ایرانی را در سطح جهانی به عنوان برترین تولید کننده قطعات آسانسور و پله برقی معرفی گردانیم. از جمله بزرگترین نقاط مثبت تولید ملی قطعات آسانسور و پله برقی : 1- موجود و در دسترس بودن قطعات و کالاهای تولید شده در هر زمان 2- کیفیت بالای و در مقابل قیمت بسیار پایین محصولات 3- ارائه به موقع خدمات پس از فروش 4- در دسترس بودن کادر فنی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران
واردات گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر ، جهت تامین کلیه نیاز های بازار داخل ، علاوه بر تولید قطعات آسانسور و پله برقی ، بیش از سه دهه است که به عنوان بزرگترین وارد کننده قطعات آسانسور و پله برقی در ایران شناخته شده است . این شرکت موفق به اخذ نمایندگی رسمی واردات و خدمات پس از فروش این قطعات از کمپانی های مطرح جهان همچون نمایندگی زیلابگ آلمان، ساسی ایتالیا، ساسی اسپانیا، جم ایتالیا، PFB ایتالیا، سلکوم ترکیه، فرماتور اسپانیا، نرگیز ترکیه، دت وایلر سوئیس، شان تای تایوان، گوستاولف آلمان، ژی زی چین، هنینگ آلمان، مترو پلاست ترکیه، مارازی ایتالیا، ترکلی ترکیه و .. گردیده است. که این امر موجب میگردد که شما مصرف کنندگان عزیز با ضمانت رسمی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر که همواره حامی حقوق مصرف کنندگان خود میباشد ، با اطمینان کامل از اصالت کالا و نیز دریافت خدمات به موقع پس از فروش ، از برندهای مطرح دنیا در سیستم آسانسور و پله برقی خود استفاده کنید.
پروژهای ملی باعث افتخار است که گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر به عنوان بزرگترین تولید کننده ملی ، توانسته است با تولید محصولات با کیفیت همواره مورد تایید پروژه های عظیم ملی در زمینه ی آسانسور و پله برقی قرار گیرد از جمله مهمترین پروژه های ملی آسانسور که با استفاده از محصولات بهران راه اندازی گردیده است میتوان به : 1- ساختمان کمیسیون مجلس شورای اسلامی 2- ایستگاه متروی فرودگاه امام خمینی 3- مجتمع تجاری اداری شمیران سنتر 4- مجتمع تجاری مرداس 5- ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد 6- مجتمع تجاری هوران کرمان 7- خطوط مترو تهران و تبریز اشاره کرد .
بهران در سطح جهانی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر ، با حضور در بازار های بین المللی همواره در تلاش است که با ارائه ی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود در زمینه : قطعات آسانسور و پله برقی و نیز پکیج های آسانسور و پله برقی ، علاوه بررفع نیاز بازار آسانسور و پله برقی داخل کشور ، اقدام به اجرای پروژه های عظیم بین المللی نماید و نام کالای ایرانی و کیفیت کالای ایرانی که قابل رقابت با بزرگترین برند های روز اروپایی میباشد را در سطح جهانی مطرح نماید . این مجموعه دارای 5 دفتر بین المللی در کشورهای عمان ، دبی ، آلمان ، ترکیه و نیز 4 نمایندگی رسمی در کشور های عراق ، سوریه ، قزاقستان و ارمنستان میباشد . اجرای بیش از 100 پروژه بزرگ آسانسور در کشور عمان و نیز ارسال قطعات اصلی آسانسور برای کشور هایی همچون ارمنستان و جمهوری آذربایجان از جمله افتخارات این گروه صنعتی ایرانی میباشد .
دفتر مرکزی
آدرس : تهران، شهرک غرب ، بلوار شریفی، توحید 1، پلاک20
کد پستی : 93617 14669
تلفن : 2000 8716 21 98+
فروش : 41271 21 98+
سایت : www.behranlift.com
ایمیل : info@behranlift.com
کارخانه
آدرس : شهرک صنعتی پرند، بلوار صنعت، فرخنده، نبش ارغوان قطعات C31,32,33
کد پستی : 17743 37614
تلفن : 8000 5741 21 98+
سایت : www.behranlift.com
ایمیل : factory@behranlift.com
برو بالا
تمام حقوق محفوظ و متعلق به گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر است.