(+98 21) 8856 5000-10

گروه صنعتی بهران

شایسته بودن اساس به اوج رسیدن است 


گروه صنعتی بهران نتیجه بیش از سه دهه تلاش و کوشش جمعی از مدیران و متخصصان ایرانی است . این مجموعه در طول فعالیت صنعتی خود نقش پررنگی را در پیشرفت و گسترش صنعت آسانسور و پله برقی در ایران ایفا کرده است . تلاش های صورت گرفته از سوی گروه صنعتی بهران آنچنان تاثیر گذار بوده که بسیاری از مراکز آکادمیک ، سازمان هایی همچون استاندارد ، شرکت های خارجی و داخلی ، از بهران به عنوان افتخاری ملی برای ایران یاد می کنند . 




گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با پیمودن راهی به بلندای سی سال تلاش و تجربه در صنعت آسانسور و پله برقی با بهره مندی از کارآمد ترین متخصصان ایرانی که دانشی نوین و تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا را در جهت ارتقاء روز افزون محصولات خود به کار گرفته و توانسته است که مهر تایید سازمان ملی استاندارد ایران و اروپا را برای تمام محصولات تولیدی خود داشته باشد . 


گروه صنعتی بهران همیشه نسبت به کیفیت محصولات حساس بوده و بر این اصل تاکید داشته که استفاده از قطعات مرغوب حق مشتری است .این گروه با بهره گیری مناسب از این رویکرد به تولید محصولاتی پرداخته که امروز جزو بهترین ها در ایران به شمار می روند . مدیران این مجموعه با تعمیم این دیدگاه به بحث واردات با شرکت هایی وارد مذاکره شده اند که جزو بهترین ها در جهان محسوب می شوند . این مذاکرات در نهایت ، موفقیت بهران در اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی از شرکت هایی مانند مارازی ، جم ، T لبرتو ساسی ، زیلابگ ، گوستاوولف ، هنینگ ، شن تای ، دت وایلر ، ویتور ، ترکلی ری و کنی را رقم زد .

این شرکت با در اختیار داشتن دو انبار ، مجموعا به مساحت 9000 متر مربع در شهرک صنعتی پرند و تهران و با بهره مندی در کوتاه ترین زمان ممکن ، در اختیار مشتریان قرار می گیرد .




گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، به مدت سه دهه، در زمينه توليد، صادرات و واردات ، در کشور پیشگام بوده و ضمن ارتقا و شکوفایی صنعت آسانسور و پله برقی ایران، هم تراز بزرگترین تولیدکنندگان جهان قرار گرفته و یکی از رهبران تاثیرگذار این صنعت در خاورميانه محسوب ميشود و همزمان، موفق به  تامین 80  درصد نياز بازار ايران با محصولات قابل رقابت با نمونه های خارجی شده است.


گروه صنعتی بهران، توليد كننده مهمترين محصولات صنعت آسانسور با استانداردهاي جهاني ، کیفیت و قیمت رقابتی در سطح جهانی است. 

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.