(+98 21) 8856 5000-10

رمز موفقیت شرکت بهران ، تولید و صدور محصول با کیفیت جهانی است .

کیفیت محصول همیشه یکی از مسائل مهم و قابل توجه برای مصرف کنندگان بوده است . از این رو تولید کنندگان برای کسب بازار فروش و رضایت متقاضیان و شهرت خود باید بکوشند همیشه محصولات با کیفیت بالا تولید کنند . از طرفی حفظ شهرت و توانایی رقابت تولید کنندگان در عرصه جهانی مستلزم برنامه ریزی مناسب برای کنترل و ارزیابی مداوم کیفیت مورد درخواست متقاضیان در ارتباط با شاخص های کیفیت جدید است . همچنین جذب ارتباط هرچه بیشتر متقاضیان و همزمان با آن پایین آوردن هزینه های تولید و نهایتا کاهش قیمت از عوامل مهم و موفقیت آمیز برای تولید کنندگان است . در فرآیند تولید قطعات ، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی پس از طراحی و انتخاب مواد اولیه مناسب ، به گونه ای که بتواند نیاز ها و توقعات مورد نیاز مشتریان از لحاظ شرایط زمانی و محیط کاری مختلف برآورده سازد ، از اهمیت خاصی برخوردار است . در مرحله بعد انتخاب فرآیند تولید مناسب و شرایط بهینه محیط کاری از لحاظ تاثیر عوامل خارجی بر کیفیت محصول به منظور تولید محصول مورد نظر مشتری ضروری است . سرانجام بررسی و کنترل محصول برای کسب اطمینان لازم در مورد سالم بودن و عدم وجود عیوب زیان بخش در آن برای جلوگیری از شکست زودرس ، که در مواردی می تواند عواقب ناگواری را به دنبال داشته باشد ، بسیار مهم و قابل توجه است .


این بررسی و کنترل کیفیت باید در حین فرآیند تولید برای شناسایی عیوب ناشی از شرایط نامناسب تولید ، اعم از عوامل تکنولوژیکی و عوامل خارجی ، به صورت مداوم انجام گیرد . این کنترل ضمن اینکه میتواند به افزایش کیفیت کمک کرده و از به هدر رفتن مواد اولیه جلوگیری کند ، سبب کاهش مقدار ضایعات ، مصرف انرژی ، نیروی انسانی ، هزینه های تولید و نهایتا قیمت تمام شده کالا می شود.ارتقای کیفیت محصولات داخلی ؛ کلید ورود به بازارهای جهانی 

حضور موفق و روز افزون شرکت بهران را در بازارهای خارجی هدف ، از جمله اقدامات مهم در راستای تولید و عرصه محصول با مقبولیت و کیفیت جهانی و تکنولوژی ساخت موتورهای شرکت بهران منحصر بوده و افزایش متقاضیان خارجی برای این محصول ، موید رمز موفقیت بهران است .


گروه صنعتی بهران ، برنامه مبادله دانش و صنعت را با سمت و سوی جهانی شدن با جدیت پیگیری و در مرحله اجرا دارد . حضور موفق و روز افزون برند بهران در بازارهای خارجی هدف ، از جمله اقدامات مهم در راستای تولید و عرصه محصول با مقبولیت و کیفیت جهانی است .

تکنولوژی موتور گیربکس های شرکت بهران منحصر به فرد بوده و افزایش متقاضیان خارجی برای دریافت این محصول ، موید رمز موفقیت بهران است .

صنعت تحول یافته شرکت بهران در زمینه بسط و توسعه حضور پایدار و مستمر خود به ویژه در بازار های جهانی از توانمندی های قابل توجه و بالایی برخوردار است که متاثر از تفکرات متعالی مدیریتی و آرمان های استراتژیکی این شرکت است . گفتنی است شرکت بهران ، برنامه مبادله دانش و صنعت را با سمت و سوی جهانی شدن با جدیت پیگیری و در مرحله اجرا دارد .


گروه صنعتی بهران از جمله بزرگترین تولید کنندگان قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی در خاورمیانه است که با داشتن کادری مجرب و باتجربه و خط های تولید اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارای ظرفیت کافی برای تامین و تولید انواع قطعات آسانسور و پله برقی مورد نیاز مشتریان مختلف است . 

تولیدات این واحد شامل قطعات آسانسور می شود مانند موتور گیربکس و موتور گیرلس آسانسور ، درب های طبقه و کابین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، درب های لولایی ، گاورنر ، فلکه موتور ، تراول کابل و ... که همگی جایگاه خوبی در بازار های داخلی و خارجی دارند ؛ شرکت بهران با تولید اولین قطعات آسانسور و پله برقی فصلی نو در فناوری صنعت آسانسور و پله برقی کشور به وجود آورده و برای حداقل 1000 نفر شغل مستقیم و 2000 نفر شغل غیر مستقیم ایجاد کرده است . کلیه محصولات شرکت بهران دارای نشان استاندارد بوده و در حال حاضر بیست نمایندگی این شرکت در سراسر کشور ، تولیدات خود را مستقیما به مشتریان عرضه می کنند .

شرکت بهران در حال حاضر با سه شرکت خارجی همکاری فنی داشته و محصولات این شرکت در کشور های حاشیه خلیج فارس و اروپایی نیز از مقبولیت برخوردار است . 

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.