(+98 21) 8856 5000-10

کارخانجات گروه صنعتی بهران

شهرک صنعتی پرند ، تهران 
" معرفی کارخانجات بهران - کلیک کنید. "


شرکت بهران جزو اولین شرکت های تولیدی آسانسور و پله برقی در ایران می باشد که دارای برج تست است . برج تست بهران 50 متر ارتفاع دارد که دو چاه آسانسور برای تست محصولات و پکیج های آسانسور بهران در آن تعبیه شده است که در آن آسانسورها تا ظرفیت 1000 کیلوگرم و سرعت 3 متر بر ثانیه ، تست می شوند .


کارخانجات گروه صنعتی بهران به وسعت 110 هزار متر مربع و بیش از 1000 نفر پرسنل فنی و متخصص در شهرک صنعتی پرند واقع شده است . واحد های مدیریت ، برنامه ریزی ، هماهنگی و کنترل این مجموعه نیز در ساختمانی اداری با وسعت 7000 متر مربع در محل شهرک صنعتی پرند واقع شده تا کلیه فرآیندهای تحقیق و توسعه ، تولید و کنترل کیفی این شرکت مطابق با برنامه های استراتژیک این شرکت اجرا شده است .


خوشنودی مشتریان ، شهرسازی مدرن و رشد روز افزون مگامال ها ، ساختمان های تجاری ، گسترش متروها ، فرودگاه ها ، پل های روگذر و بسیاری موارد دیگر در کنار اهمیت نقش قیمت ، کیفیت ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش در پله برقی و پیاده روهای متحرک ، گروه صنعتی بهران را بر آن داشت تا با تکیه بر 30 سال تجربه خود در صنعت آسانسور و پله برقی متخصصان کارآزموده در بخش های تحقیق و توسعه ، تولید و کنترل کیفی و با به کار گیری برترین تکنولوژی های تولید و بهره مندی از همراهی شرکت های بزرگ دنیا نسبت به طراحی و ساخت پله برقی بر اساس استاندارد ملی ایران و استاندارد اروپا در ایران اقدام نماید .


مجموعه عوامل مذکور موجب گشت تا بتواند برترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار هم وطنان خود گذاشته و با گسترش خدمات آنلاین ، دسترسی به قطعات و خدمات پس از فروش را به یکی از مزیت های رقابتی خود مبدل سازد .


Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.