(+98 21) 8856 5000-10


                                         



پله برقی ها و پیاده روهای متحرک از کارآمدترین سیستم هایی هستند که شهروندان را در داشتن حرکتی دلنشین برای ورود و خروج از پل های عابر پیاده ، فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار و مترو، ترمینال های اتوبوس رانی ، و حرکت بین طبقات در  مراکز خرید و غیره یاری می کنند . اهمیت این موضوع و همچنین فقدان سیستمی که با شرایط جوی و محیطی ایران سازگر باشد مجموعه بزرگ بهران را بر آن داشت تا با استفاده از سال ها تجربه خود اقدام به طراحی و تولید پله برقی ها و پیاده روهای متحرکی نماید که با فناوری های نوین جهانی همخوانی کامل دارند .

" برای دانلود فایل کاتالوگ موتور گیربکس پله برقی بهران کلیک کنید . "




SUPREME TRANSIT 

تجاری 

استفاده در معابر عمومی با ترافیک بالا مانند ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .


MASS TRANSIT 

سختکار

استفاده در معابر عمومی با ترافیک سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .


MASS PLUS TRANSIT 

فوق سختکار 

استفاده در معابر عمومی با ترافیک بسیار سنگین مانند ایستگاه های قطار ، ایستگاه های مرکزی مترو ، فروشگاه های زنجیره ای مرکزی و غیره .


تلاش بی وقفه متخصصان و مدیران مجموعه بهران سرانجام موجب شد تا این گروه به یکی از رهبران اصلی صنعت پله برقی و پیاده روی متحرک در ایران تبدیل گردد . در ادامه راه ، گروه صنعتی بهران با راه اندازی واحد های استاندارد و کنترل کیفی مطمئن تر از هر زمان دیگری گام برداشت و این امر موجب شد تا بهران موجبات اعتماد سازی هرچه بیشتر را در بازار ایران نسبت به محصولات خود فراهم آورد . طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پشتیبانی گسترده از اصلی ترین بخش هایی است که گروه صنعتی بهران بر روی آن ها تمرکز دارد . گفتنی است پله برقی و پیاده روهای متحرک بهران با همکاری معتبر ترین شرکت های بین المللی و مطابق با استاندارد جهانی EN115 تولید می گردد. 




پله برقی ها و پیاده روهای متحرک بهران از کارآمدترین سیستم هایی هستند که شهروندان را در داشتن حرکتی دلنشین برای ورود و خروج از پل های عابر پیاده ، فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار و مترو و ترمینال های اتوبوس رانی و حرکت بین طبقات در مراکز خرید و غیره یاری می کنند .

پله برقی های بهران در ارتفاع و طرح های مختلف با عرض های 60 ، 80 و 100 سانتی متر و با زوایای 30 و 35 درجه تولید می گردند . در این محصولات آخرین فناوری ها در صنعت پله برقی لحاظ شده است . پیاده روهای متحرک بهران نیز در زوایای مختلف به بازار عرضه می شوند . پیاده روهای 10 ، 11 و 12 درجه دارای عرض های 80، 100 ، 120 و 140 سانتی متر هستند . از پله برقی ها و پیاده روهای متحرک بهران می توان در دوحالت معمولی و پرترافیک در پروژه های فضای باز ، فضای سرپوشیده و نیمه پوشیده استفاده نمود .




تجهیزات ایمنی استاندارد پله برقی بهران شامل موارد زیر می باشد :


طراحی خاص دماغه با ظاهری چشم نواز و استحکام بالا به منظور جلوگیری از ورود اشیا به همراه دستگیره به داخل پله برقی PLC .

قابلیت روغن کاری خودکار در طول فرآیند حرکت پله ها و با کنترل مجهز به نمایشگر اعلام خطا جهت کاهش سرعت تعمیرات.

طراحی خاص برس ایمنی جهت به حداقل رساندن احتمال گیر کردن اجسام و یا اعضای بدن در فاصله بین پله ها و دامنه.

استفاده از رولر با کیفیت بالا همراه طراحی خاص و استفاده از بلبرینگ های مرغوب جهت کاهش اصطکاک و افزایش طول عمر دستگیره .

استفاده از نور سبز رنگ فلورسنت برای تشخیص فاصله و طول و عرض پله ها توسط مسافرین .

استفاده از پروفیل با استحکام بالا و دقت در ساخت ریل راهنما جهت به حداقل رساندن فاصله بین پله ها و دامنه .



صرفه جویی انرژی

به منظور کاهش مصرف انرژی تا 80% در پله برقی و پیاده رو متحرک ، استفاده از تجهیزات ذیل در زمان سفارش پیشنهاد می گردد : 

VVVF جهت کارکرد دستگاه به صورت Inverter باعث کاهش اتلاف جریان راه اندازی و شوک های ناگهانی در زمان استارت موتور می گردد .

فتوسل های ورودی جهت کاهش سرعت دستگاه و یا توقف کامل در زمان های با ترافیک کم جهت کاهش مصرف روشنایی لامپ های LED .



                                       

تجهیزات انتخابی

دستگاه  گرم کننده با قابلیت نصب در قسمت فوقانی ( محل قرار گیری موتور ) و در اواسط پله برقی و در قسمت تحتانی پله برقی جهت نمای حرکت پله برقی در انتها و  ابتدای دستگاه می باشد .

سیستم روشنایی بر روی دامنه و مجاور شانه ها جهت افزایش روشنایی در ورودی پله ها وجود دارد .

دیوار های کناری از جنس ورق های فولادی ضد زنگ برای پله برقی ها با ترافیک بالا هستند .

روشنایی طولی بر روی دامنه پله ها از ابتدا تا انتها جهت افزایش ایمنی  و زیبایی وجود دارند .



Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.