(+98 21) 8856 5000-10

نمایندگی های اخذ شده


گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران همواره بر مدار اهمیت به کیفیت محصولات حرکت کرده است ، از این رو با این دیدگاه و نیز با هدف رقابت سازنده در جهت ارتقاء روزافزون کیفیت محصولات تولیدی خود ، در زمینه ی واردات محصولات و قطعات نیز با برترین شرکت های تولیدی در جهان به مذاکره نشسته است و در پی آن ، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی از شرکت های معتبری چون : جم ، مارازی ، آلبرتوساسی ، زیلابگ ، گوستاوولف ، هنینگ ، شن تای ، دتوایلر ، ویتور ، ترکلی ری ، گردیده است .


نمایندگی انحصاری موتور گیربکس جم ایتالیا (GEM )


گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، در گستره ی همکاری های بین المللی خود با کشورهای برتر در حوزه ی صنعت ، این بار با کمپانی جم (GEM) ایتالیا وارد مذاکره برای همکاری شده و موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی از شرکت جم در کشور ایتالیا گردیده است. بهران ، از آوریل 2007 تا به امروز اولین و تنها نمایندگی انحصاری کمپانی جم ، در ایران است.جم یک شرکت پویای ایتالیایی با تجربه ی بلند مدت در زمینه ی تحقیق و توسعه ، طراحی و ساخت و نیز فروش و خدمات پس از فروش آسانسور و موتورهای آسانسور می باشد . این شرکت ایتالیایی ، سالهاست که دارای صلاحیت تجاری معتبر  است. سیاست موفق GEM ارائه خدمات مشاوره ای با ارزش ، پویا و کارآمد در هر فروش و خدمات پس از فروش ، با پشتیبانی فوری، متناسب با درخواست مشتری است.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


نمایندگی رسمی موتور گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا ( ALBERTO SASSI )


شرکت آسانسور و پله برقی بهران ، در مسیر توسعه تبادلات بین المللی خود با افتخار اعلام می دارد که نمایندگی رسمی شرکت آلبرتوساسی ایتالیا در ایران را داراست و در زمینه واردات موتورهای گیربکس با این شرکت ایتالیایی معتبر همکاری می کند.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نمایندگی رسمی موتور گیربکس آلبرتو ساسی اسپانیا (ALBERTO SASSI)

بهران ، پیرو گسترش همکاری با شرکت آلبرتوساسی ایتالیا ، با شعبه ی دوم این شرکت معتبر تولید کننده ی موتورهای آسانسور در اسپانیا نیز قرارداد همکاری منعقد کرده و موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت آلبرتو ساسی اسپانیا گردیده است .

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.نمایندگی رسمی موتور گیرلس زیلابگ آلمان (ZIEHL- ABEG)


شرکت آسانسور و پله برقی بهران ، با ورود به عرصه های بین المللی ،موفق به اخذ نمایندگی رسمی ازشرکت زیلابگ در کشور آلمان گردیده است که با رصد بازارهای داخلی و خارجی ، اقدام به واردات موتورهای گیرلس از شرکت زیلابگ آلمان نموده است .

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.نمایندگی انحصاری موتور گیرلس ژی زی (XIZI)

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در بازارهای بین المللی و عرصه ی تجارت جهانی ، در جست و جوی بهترین هاست . و اینک گامی جدید در واردات موتورهای گیرلس ژی زی برداشته است. در پی آن ، شرکت بهران نماینده ی انحصاری کمپانی XIZI ژی زی چین در ایران است.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


معتبرترین نمایندگی رسمی سیم بکسل گوستاوولف آلمان (GUSTAV WOLF )

تولید سیم بکسل و آن هم از مرغوب ترین نوع آن ، تخصصی است که گوستاوولف به عنوان شرکتی پیشرو در این زمینه از سال 1887 تا به امروز در حال تمرین ، تولید و توسعه آن است. ممارست این شرکت در طول این سالیان ، موجب شد تا گوستاوولف از یک شرکت کوچک محلی به شرکتی بزرگ و بین اللملی تبدیل گردد. شرکت بهران ، معتبرترین نماینده ی رسمی شرکت گوستاوولف آلمان ، در ایران می باشد.


جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.نمایندگی رسمی ریل مارازی ( MARAZZI  )


شرکت بهران با افتخار اعلام می دارد که همواره با هدف افزایش کیفیت و پویایی در این صنعت و همکاری با برترین های این عرصه نیاز مشتریان خود را تامین می کند.  مارازی ( MARAZZI  ) اولین شرکت در ایتالیاست که به بازار قطعات آسانسور ، با تمرکز جدی روی ریل های راهنما پرداخته است. و بهران اقدام به واردات ریل های این شرکت با عنوان نماینده ی رسمی شرکت ( MARAZZI ) ایتالیا نموده است.

 جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


ریل ترکلی ری ترکیه (TURKELI RAY)


گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در امر واردات ریل های راهنما ، با شرکت های معتبر بین المللی همچون ترکلی ری ترکیه که تجربه ی 60 ساله در ساخت انواع مختلف ریل را داراست ، همکاری می کند . شرکت ترکلی ری ، تمام مواد اولیه ی مورد نیاز خود را به صورت بومی و در خود کشور ترکیه تهیه و تولید می کند، سپس تمام مراحل تولید در این شرکت توسط تیمی متشکل از کارشناسان متخصص، مورد بررسی قرار می گیرد. شرکت بهران ، نمایندگی رسمی شرکت ترکلی ری را اخذ نموده است.


جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.نمایندگی رسمی ریل هنگ شنگ چین ( HONGSHENG)

شرکت بهران در مسیر واردات ریل های راهنما ، با پایش کشورهای فعال و متعهد در صنعت آسانسور ، آن ها را برای همکاری و مذاکره برای تعاملات حرفه ای انتخاب می کند. هنگ شنگ شرکت چینی قدرتمند ، با کادری فنی و متخصص و تجربه ی گسترده در بازار آسانسور می باشد. گروه صنعتی بهران ، نمایندگی رسمی شرکت هنگ شنگ را برای تامین نیاز بازار و مشتریان خود اخذ نموده است .
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


درب سلکوم ایتالیا  (SELCOM)


شرکت آسانسور و پله برقی بهران در راستای تامین نیاز مشتریان خود و در پی تبادلات بین المللی با دیگر همکاران خود در دنیا ، بهترین ها را برمی گزیند. شرکت سلکوم ایتالیا یکی از معتبرترین برندهای جهانی در تولید درب آسانسور می باشد. که با توجه به کیفیت محصولاتش ، گستره ی جغرافیایی مشتریان خود را افزایش داده است .


جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


درب فرماتور ( FERMATOR)


شرکت بهران در جهت راهبرد اهداف خود بر مبنای مشتری مداری و توجه به نیاز مشتریان ، اقدام به واردات درب های آسانسور از شرکت فرماتور نموده است . دفتر مرکزی فرماتور در کشور اسپانیا می باشد که سهم عمده ای از تامین بازارهای جهانی را تحت پوشش خود دارد . گروه Fermator با داشتن دفتر مرکزی در اسپانیا و کارخانه های تولیدی واقع در فرانسه ، ایتالیا ، لهستان ، یونان ، هند ، چین و برزیل ، به تقاضای همه بازارهایی که نیاز به درب های آسانسور دارند و در نتیجه سهم عمده ای از بازارهای جهانی پاسخ می دهد.درب های اتوماتیک تولید شده توسط شرکت فرماتور مطابق با استانداردهای بین المللی است. و سال به سال به منظور افزایش ظرفیت تولید ، بهبود استانداردهای کیفیت و ارائه بالاترین سطح خدمات به تمام مشتریان در بیش از 90 کشور ، سرمایه گذاری های اساسی در  این شرکت صورت گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. نمایندگی انحصاری تراول کابل دت وایلر سوئیس ( DATWYLER)


شرکت آسانسور و پله برقی بهران در جهت تامین نیاز مشتریان خود در زمینه ی تراول کابل های با کیفیت و استاندارد بالا ، با شرکت دت وایلر سوئیس همکاری می کند.دت وایلر یک شرکت تولید کننده تراول کابل آسانسور است .محصولات این شرکت دارای تنوع بسیاری می باشد.به وجود آوردن استانداردهای بالا ، ارزش محصول و مشتری مداری دائمی از مهمترین ارکان اصلی این شرکت می باشد و بهران نمایندگی انحصاری این شرکت بزرگ و معتبر را داراست .


جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
تراول کابل شن تای تایوان ( SHEN TAI )


شن تای از شرکت های پیشرو در صنعت برق و تولیدات کابل است که در 30 سال اخیر در امر صادرات انواع کابل به بازارهای بین المللی بسیار موفق عمل کرده است .کیفیت محصولات شن تای از سوی بسیاری از آزمایشگاه ها و موسسات تحقیقی بین المللی مورد تایید قرار گرفته است که این مهم موجب به وجود آمدن اطمینان دو چندان در میان مشتریان بین اللملی گردیده است. شرکت آسانسور و پله برقی بهران نمایندگی انحصاری این شرکت معتبر و موفق تایوانی را اخذ نموده است .

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.نمایندگی انحصاری تراول کابل نرگیز ترکیه (NERGIZ)


ازجمله تولید کنندگان برتر تراول کابل هایی که گروه صنعتی بهران با آنها وارد مذاکره ی همکاری گردیده ، شرکت نرگیز در ترکیه است . بهران نمایندگی انحصاری نرگیز را اخذ نموده است. نرگیز در مدت کوتاهی حدودا 15 سال توانست کیفیت و نوع محصولات خود را آنچنان ارتقا دهد که به یکی از بازیگران اصلی در تولید تراول کابل آسانسور در جهان تبدیل گردد. انجام تست های متعدد از قبیل تست های بین المللی از جمله شاخص های این شرکت برای تعیین ضریب کیفیت محصولات به صورت دوره ایی می باشد..


جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.