(+98 21) 8856 5000-10

موتور گیربکس بهران مطابق با استاندارد جهانی CEنوآوری در طراحي ، موتورهای گیربکس بهران را که برای اولین بار در کشور تولید شده اند ، به محصولی با كيفيت و صادراتي تبدیل کرده است.

تنوع طراحی موتور گیربکس ها، از توان 5/5 تا 19/2 کیلووات و در سرعت های 1m/s تا 1/6m/s  است .

 نرمی فوق العاده در حرکت، مصرف پایین انرژی ، تحمل فشارهای شعاعی ، " استاتیک لود " بالا و میزان  صدای توليدي مطابق با استانداردهای اروپا ، بخشی از ویژگی های موتورهاي گیربکس تولید شده در مجموعه صنعتي بهران است. 

"برای دانلود فایل کاتالوگ موتور گیربکس بهران کلیک کنید . "


شرکت بهران با بهره گیری از برترین تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری نیروهای متخصص ، کارآمدو آموزش دیده و نیز بررسی تخصصی ده ها موتورگیربکس خارجی ، اقدام به تولید موتورگیربکس  با توان های  5/5  -  6/1  - 7/3  - 9/2  - 11/2  - 13/2  - 15/2 -19/2 کیلو وات ، مطابق با استاندارد جهانی  و CE اروپا نموده است .

امروزه موتور گیربکس های بهران در کنار سایر محصولات این گروه صنعتی ، به افتخاری ایرانی در بازارهای منطقه ای و جهانی تبدیل شده است و طبق نظر سنجی های انجام شده بیشترین درصد رضایت مندی مشتری از کیفیت موتورهای ایرانی ، مربوط به موتورگیربکس های بهران می باشد .

همانطور که میدانید مهمترین قسمت موتورگیربکس که موجب افزایش طول عمر و بهبود عملکرد آن میشود مربوط به دنده برنجی و مارپیچ می باشد.

 موتورگیربکس های بهران به دلیل بهره مندی از کیفیت بسیار بالا و استفاده از آلیاژ مخصوص در ساخت دنده برنجی و مارپیچ،  توان تحمل فشارهای محوری شدید را دارا می باشند و همین امر موجب شده میزان صدای تولید شده این موتور گیربکس ها کمتر از 60 دسی بل باشد و سطح لرزش افقی موتور مطابق با استاندارد های CE اروپا می باشد.

 به طور کلی موتورگیربکس های بهران در سه گروه ذیل دسته بندی میشود:

 BL240SERIES:

: شامل موتور گیربکس هایی با توان و مشخصات ذیل می باشند 

 5.5 کیلو وات- AC2 - سرعت 1m/s

5.5 کیلو وات - 3vf - سرعت 1m/s

6.1  کیلو وات - AC2 - سرعت 1m/s

6.1  کیلو وات - 3vf - سرعت 1m/s
  BL-260-SERIES  :

شامل موتور گیربکس هایی با توان و مشخصات ذیل می باشند :