(+98 21) 8856 5000-10

سیم بکسل گوستاولف آلمان 

تولید سیم بکسل و آن هم از مرغوب ترین نوع آن ، تخصصی است که گوستاوولف به عنوان شرکتی پیشرو در این زمینه از سال 1887 تا به امروز در حال تمرین ، تولید و توسعه آن است. 

این شرکت هم اکنون شش مجموعه تولیدی در آلمان و سراسر جهان داردکه در آنها 800 متخصص در حال تحقیق و توسعه و به کار گیری آخرین روش های تولید در زمینه سیم بکسل می باشد. شرکت گوستاوولف دارای گسترده ترین شبکه های فروش جهانی است که شرکت های توزیع کننده محصولات گوستاولف در اروپا ، آمریکای شمالی ، آسیا و استرلیا فعالیت دارد.

تمرکز بر فناوری و راه حل های خلاقانه از مهمترین مشخصه های این شرکت آلمانی است.

شرکت بهران به عنوان نماینده رسمی کمپانی گوستاولف آلمان در ایران است .

انواع سیم بکسل گوستاولف آلمان :

مدل PAWO819 w+iwrc: این نوع سیم بکسل دارای 152 رشته سیم است که دارای ترکیب ساختار19*8  با IWRCاست. در صورت بکسل کشی معمول یا میزان کششی نرمال ، این سیم بکسل قادر به تحمل 1770 N/mm2می باشد. این سیم بکسل ها کشیدگی کمتری دارند و معمولا در آسانسورهای هیدرولیک و آسانسورهای بدون موتورخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل PAWO F7: این نوع سیم بکسل دارای 152 رشته سیم است که دارا ترکیب ساختار 19*8  با مغز فولادی است. در صورت بکسل کشی معمول یا میزان کششی نرمال این سیم بکسل قادر به تحمل 1570 N/mm2می باشد. دلایلی همچون وجود مغز فولادی تقویت شده به همراه یک مقطع کنف در هسته این سیم بکسل و همچنین وضعیت ارتفاعی بسیار عالی آن موجب می شود تا این سیم بکسل در آسانسورها با سرعت بالا و ارتفاع متوسط مورد استفاده قرار گیرد.

مدل F819 S-FE: این نوع سیم بکسل دارای 152 رشته سیم است که دارا ترکیب ساختار 19*8  با هسته فیبری است. در صورت بکسل کشی معمول با میزان کششی نرمال این سیم بکسل قادر به تحمل  N/mm2   1570می باشد. این نوع سیم بکسل در بسیاری از آسانسورهای استاندارد معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.