(+98 21) 8856 5000-10

تراول کابل


دت وایلر یک شرکت تولید کننده تراول کابل آسانسور است ، که محصولات این شرکت دارای تنوع بسیاری می باشند این شرکت 100 سال پیش توسط یک خانواده سوئیسی تاسیس شد که در طول سالها با اتکا بر نوع آوری ها و یافته های علمی مرتبط از یک شرکت خانوادگی به یک شرکت بین المللی بزرگ تبدیل شد. به وجود آوردن استانداردهای بالا ارزش محصول و مشتری مداری دائمی از مهمترین ارکان اصلی این شرکت می باشد. این شرکت به واسطه نفوذ بسیار خود در این صنعت توانسته با سازمان های بین المللی همچون سازمان ملل به موضوعاتی همچون حقوق بشر ، حقوق کارگران ، محیط زیست و حتی مبارزه با پول شویی فعالیت داشته باشد.شرکت دت وایلر بر اساس گزارش های جهانی یکی از معتبرترین شرکت ها از لحاظ کیفیت محصول و با اعتبارترین از لحاظ شفافیت مالی می باشد.

شرکت آسانسور بهران به عنوان  نماینده انحصاری دت وایلر سوئیس ، نرگیز ترک و شان تای تایوان  می باشد .


  شرکت نرگیز در سال 1980 تاسیس شد و در مدت کوتاهی حدودا 15 سال توانست کیفیت و نوع محصولات خود را آنچنان ارتقا دهد که به یکی از بازیگران اصلی در تولید تراول کابل آسانسور در جهان تبدیل گردد. انجام تست های متعدد از قبیل تست های بین المللی از جمله شاخص های این شرکت برای تعیین ضریب کیفیت محصولات به صورت دوره ای می باشد. این شرکت هم اکنون محصولات خود را در کشورهایی مانند ایتالیا ، یونان و اسپانیا ، لهستان ، بلغارستان ، سروستان ، رومانی ، اسلوواکی ، مقدونیه ، مالتا ، انگلستان ، ایران و ده ها کشور دیگر صادر می کند.


شن تای یک شرکت تایوانی است که بیش از 30 سال است در زمینه تولید انواع تراول کابل آسانسور فعالیت دارد. این شرکت دارای بازاری جهانی است و برای ماندن در این بازار دائما تلاش می کند تا کیفیت محصولات خود را بالا و بالاتر ببرد، شن تای اولین شرکت تایوانی است که فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده و همچنان در آن ممارست می ورزد. کیفیت محصولات شن تای از سوی بسیاری از آزمایشگاه ها و موسسات تحقیقی بین المللی مورد تایید قرار گرفته است که این مهم موجب به وجود آمدن اطمینان دو چندان در میان مشتریان بین المللی داشته است. شن تای به منظور اطمینان بخشی به مشتریان مدارک بین المللی هموچن  9001iso ، UL  ، CSA،  CE، CCC، CNSدریافت کرده که هر یک نشانی از اعتبار این شرکت در بعد بین المللی می باشد. استفاده از فناوری های نوع آورانه و سازگار با محیط زیست مقوله ایست که این شرکت هم اکنون بر آن تمرکز داردو آن را به اجرا در آورده است.


Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.