(+98 21) 8856 5000-10


بهره گیری از خلاقیت و نوآوری ، ارتقای سطح رضایتمندی ، تداوم و استمرار آموزش ها و اهمیت به سلامت و ایمنی کارکنان از مواردی است که مدیریت توجه خاصی داشته است . بازنگری فرآیندها با مدیریت علمی ، تدوین فرآیندهای نظام مند و سیستماتیک ، چابک سازی فرآیندها و ترجمه راهبردهای سازمان به فرآیندها و پروژه ها نیز از دیگر معیارهای سنجش شرکت می باشد .

توانمندی و دانش بالای متخصصان بهران در تولید با کیفیت ترین تجهیزات آسانسور متمرکز شده است که همین امر ثابت کرده ایرانیان توانایی ساخت کمیاب ترین دستگاه ها را دارند و می توانند دانش بالای خود را به رخ جهانیان بکشند .


شرکت بهران از نخستین تولید کنندگان موتور گیربکس در ایران است که با تولید بیش از 78 محصول تولیدی گام های بزرگی در برآوردن نیازهای کشورمان به وسایل و تجهیزات آسانسور و پله برقی و بی نیازی کشور از واردات این محصول برداشته است . به طوری که بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کارهای مشابه را از آن خود کرده است .

بهران با آموزش های لازم و بهره گیری از تجارب و تخصص های خود فرآیند ، محصولات تولیدی خود را به دقت طراحی ، کنترل و نظارت می کند که بالتبع افزایش کیفیت و رعایت دقیق استانداردها ، منجر به رونق تولید شده و ارتقای کیفیت فرآورده های تولید داخل یکی از راه های ورود به بازارهای جهانی خواهد بود .

در بحث کیفیت ، با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارای تخصص و مجرب در واحد طراحی و کنترل کیفیت ، نقش آنان در افزایش و ارتقای کیفیت و مرغوبیت کالاهای تولید داخلی و همچنین رونق تولید ، بسیار محسوس بوده و به این مسئله توجه خاصی می شود .


شرکت بهران با برخورداری از فناوری پیشرفته و ارائه محصولات با کیفیت مطلوب با استانداردهای جهانی رقابت می کند .


شرکت بهران سال ها است با بستر سازی لازم برای ورود تولیدات خود به بازارهای جهانی و ایجاد مدیریت صادراتی قوی برای تولیدات شرکت در راستای توسعه بخش تجارت خارجی خود همت گمارده است . با برنامه ریزی های صورت گرفته ، حوزه تجارت خارجی شرکت مسیر رو به رشدی را پیموده است ، به طوری که صادرات بر مبنای محصولات تولیدی سال هاست در دستور کار حوزه تجارت شرکت قرار گرفته است .

خرد جمعی و گروهی و تبیین مدیریت مشارکتی ، توسعه قابلیت های سازمانی ، فراهم سازی بستر رشد نیروهای متخصص جوان ، رهبری با دوراندیشی ، الهام بخشی و درستی و تدوین سبک رهبری متناسب با فرهنگ سازی را از انتظارات گروه صنعتی بهران در حوزه رهبری زیر مجموعه این شرکت دانست . با تدوین استراتژی ها بر اساس محرک های درونی و بیرونی سازمان ، ترجمه استراتژی های سازمان به لایه های مختلف ، جاری سازی استراتژی های تدوین شده و پایش استراتژی های رقبای خارجی را نیز میتوان از معیارهای استراتژی در مجموعه عنوان کرد . 


در واقع یکی از مهم ترین بخش های تولیدی گروه صنعتی بهران ، واحد تحقیق و توسعه است که ضمن انجام تحقیقات جهت تشخیص جایگاه جهانی این شرکت ، از نظر کیفی نسبت به طراحی مسیر رشد و توسعه محصولات جدید و بهبود محصولات فعلی اقدام کرده ، ضمن طراحی و تولید آزمایشی محصولات و بررسی عملکرد آن ها ، نتایج حاصله را با استانداردهای لازمه مقایسه کرده سپس نسبت به تولید محصول اقدام می کند .

 


Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.