(+98 21) 8856 5000-10
شرکت بهران اولین طراح و تامین کننده آسانسورهای پکیج در ایران بوده و جزو صادرکنندگان مطرح این صنعت محسوب میشود.


گروه صنعتی بهران به عنوان ارائه دهنده آسانسورهای پکیج در ایران این محصول را در سه گروه حرفه ای ، کلاسیک و اقتصادی به بازار عرصه می کند . این آسانسور ها به دلیل بهره مندی از مزیت هایی همچون مرغوبیت تجهیزات ، مصرف بهینه انرژی به دلیل بهره گیری از سیستم های گیرلس و فناوری های ذخیره انرژی ، و همچنین استفاده از VVVF و دوستدار بودن محیط زیست به یکی از اصلی ترین انتخاب های شرکت های فعال در زمینه آسانسور تبدیل شده است . گروه صنعتی بهران علاوه بر پاسخگویی به نیازهای داخلی هم اکنون در حال پیگیری برنامه های منسجمی برای صادر نمودن آسانسورهای پکیج خود به سایر کشور های جهان می باشد .


آسانسور های پکیج بهران که توسط نرم افزارهای بسیار قوی و پیشرفته طراحی می گردند ، به کمترین فضای ممکن برای نصب و عملکرد احتیاج دارند و به راحتی در ویلاها ، منازل مسکونی جدید و قدیمی قابل نصب می باشند . قابلیت سرویس دهی سریع با توجه به موقعیت آسانسور در طبقات ، باز شدن درب ها قبل از توقف کامل به منظور افزایش سرعت سرویس دهی ، وجود سیستم نجات اضطراری ، امکان برقراری ارتباط با سیستم مدیریت ساختمان و قابلیت تعریف کارت شناسایی از جمله ویژگی های آسانسور های پکیج می باشند . برش ورق های کابین در این آسانسور به وسیله دستگاه های لیزر پیشرفته انجام می گیرد. انتخاب تزئینات کابین در این آسانسورها به دو حالت از پیش تعیین شده ( تمام استیل ، ام دی اف و استیل ، شیشه ای ) و تعیین به هنگام سفارش امکان پذیر است . شسی های به کار رفته در کابین و طبقات آسانسورهای پکیج لمسی هستند و از لحاظ سیم بندی کاملا با شسی ها و صفحه کلیدهای موجود در بازار سازگار می باشند . 

آسانسورهای باری :

استفاده در کارخانجات ، کارگاه ها و انبارهای کالا ، ساختمان های مسکونی جهت جابجایی خودرو .
آسانسورهای موتور خانه ای :

استفاده در ساختمان های مسکونی ، معابر عمومی همچون ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .
آسانسورهای بدون موتور خانه :

استفاده در ساختمان های مسکونی ، معابر عمومی همچون ایستگاه های مترو ، فروشگاه های زنجیره ای ، ادارات دولتی ، مجتمع های تجاری و غیره .

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.